Pierwszym krokiem jest skontaktowanie się z nami i umówienie na wstępny obmiar, po czym wykonamy bezpłatną wycenę zlecenia.


Kosztorys sporządzamy maksymalnie do 3 dni roboczych od wizji lokalnej i wysyłamy klientowi na adres email lub dostarczamy osobiście.


Jeżeli klient jest zdecydowany, podpisujemy umowę i ustalamy termin rozpoczęcia prac.
Gdy zbliża się termin rozpoczęcia prac, kontaktujemy się z klientem i potwierdzamy rozpoczęcie budowy. Termin czasami może ulec zmianie, o czym zawsze wcześniej informujemy klienta.


Jeżeli wykonujemy usługę wraz z materiałem, pobieramy wcześniej ustaloną zaliczkę po dostarczeniu materiału na budowę. Zazwyczaj pobieramy zaliczkę po wykonaniu podbudowy oraz po dostarczeniu kostki na plac budowy. W przypadku usługi bez materiału, nie pobieramy zaliczek przed zakończeniem wszystkich prac.


Po zakończeniu wszystkich prac, posprzątaniu placu budowy oraz wywiezieniu pozostałości materiałów można przystąpić do odbioru wykonanych przez nas prac.


Następuje rozliczenie z inwestorem na podstawie końcowego obmiaru. Klient otrzymuje potwierdzenie zapłaty i 3-letnią gwarancje na wykonane przez nas prace.BRUKER - S.K
Kin Sławomir
62-604 Kościelec
Łęka 8A
tel. 692 00 00 94
e-mail: info@brukersk.pl
NIP: 666-172-99-94
2014 (c) Copyright by BRUKER - SK
created by MONMAY Design